Yhteystiedot


Avoinna

Ma-To 9–17
Pe 9–15

Osoite

Kauppakatu 1, 2.Krs
60100 SEINÄJOKI

 

Käynti Ruukintien puolelta linja-autoasemaa vastapäätä


Käynti autolla luiskaa ylös Kauppakadulta

Käynti autolla luiskaa ylös Kauppakadulta

 

 

Toiminnanjohtaja
Riitta Vatanen
040 5442 678
riitta.vatanen@jarjestotaloseinajoki.net

 

Järjestöpäällikkö
Jarmo Vesa
040 7491 277
jarmo.vesa@jarjestotaloseinajoki.net

 

Tukihenkilövälityksen toimialavastaava
Anne Sironen
0400 545 760
anne.sironen@jarjestotaloseinajoki.net

 

Palvelukeskus
Pauliina Tarri
0400 142 100
pauliina.tarri@jarjestotaloseinajoki.net
ti, ke ja to klo 9 – 17

 

Palveluneuvoja
Johanna West
040 5057 266
johanna.west@jarjestotaloseinajoki.net
Laskutus ja tilavuokrat sekä kahvi- ja ruokatilaukset

 

IT-tuki/Sivupäivitykset
Mikko Vaaranmaa
040 726 8401
paivitys@jarjestotaloseinajoki.net

 

Projektipäällikkö/OLKA
Tarja Kulmala
040 127 3898
tarja.kulmala@jarjestotaloseinajoki.net

 

Projektityöntekijä/OLKA
Päivi Ritola
040 1633 854
paivi.ritola@jarjestotaloseinajoki.net

 

Järjestöagentti
Göran Johansson
040 657 9479
goran.johansson@jarjestotaloseinajoki.net

 

Osallisuusagentti
Miika Kataja
040 684 3828
miika.kataja@jarjestotaloseinajoki.net